• Kuchnie Bestline sercem Twojego domu
  • Bo najważniejsze jest wnętrze
  • Meble tworzone z pasją
  • KUCHNIE & WNĘTRZA. Pracownia Mebli Indywidualnych
  • Zadzwoń i zaproś naszego projektanta 338112143
Banner Image 1

Zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych usług

Banner Image 1

Do każdego klienta podchodzimy idywidualnie, czyniąc jego projekt niepowtarzalnym.

Banner Image 1

Unikalne wzornictwo, które trafia w najwybredniejsze gusta

Banner Image 1

Nasze meble wykonujemy z dbałością o każdy detal

Banner Image 1

Nasze meble wykonujemy z dbałością o każdy detal

Banner Image 1

Wieloletnie doświadczenie oraz wielu zadwolonych klentów jest najlepszą rekomendacją.

Banner Image 1

Unikalne wzornictwo, które trafia w najwybredniejsze gusta .

Banner Image 1

Stosujemy materiały tylko najwyższej jakości.

Banner Image 1

Stosujemy materiały tylko najwyższej jakości.

Inteligentne biokominki Planika

Kominek nie jest już tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia. Przez lata jego rola się zmieniała. Dziś ogień staje się inteligentny - nie tylko wnosi do pomieszczenia ciepłą atmosferę, ale również zaawansowaną technologię oraz unikalny design. Bio kominek Planika to wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na wprowadzenie prawdziwego ognia do każdego wnętrza, a długa linia ognia to świat zupełnie nowych możliwości. Automatyczne bio kominki wyposażone w elektroniczny system sterowania ogniem mogą być obsługiwane za pomocą pilota i urządzeń mobilnych. Pozwalają również na integrację z systemem Inteligentnego Domu.

bez dymu
bez popiołu
bez stałych połączeń
nie wymaga systemu kominowego

Fire Line Automatic 3

Kominki do zabudowy

Fire Line Automatic łączy urok i ciepło prawdziwego ognia z zaawansowaną technologią BEV.
To wyjątkowe rozwiązanie pozwala na projektowanie nieskończenie długiej linii ognia, która nada charakteru każdemu wnętrzu. Inteligentne kominki pozwalają na kreowanie wyjątkowych aranżacji oraz intuicyjną obsługę. Jeśli poszukujesz niestandardowych rozwiązań, kolekcja Fire Line Automatic firmy Planika jest idealnym wyborem.

Fire Line Automatic 3 in casing

Gotowe wkłady kominkowe z systemem zdalnego sterowania

To w pełni automatyczny biokominek wyposażony w zewnętrzny panel sterowania oraz zbiornik paliwa. Dzięki innowacyjnej technologii BEV nie wydziela się zapach oraz dym. Biokominek może być kontrolowany za pomocą urządzeń mobilnych oraz pilota, a także zintegrowany z dowolnym systemem Inteligentnego Domu.
Kominek w stylowym, czarnym kolorze wkomponowuje się w nowoczesne oraz tradycyjne wnętrza. Zewnętrzny zbiornik paliwa znajduje się w eleganckim BOX XT. To praktyczne rozwiązanie znacznie wydłuża czas palenia się kominka, zmniejszając tym samym częstotliwość uzupełniania etanolu.

PrimeBox

Automatyczny biokominek niewymagający montażu

PrimeBox to rewolucyjny i kompaktowy biokominek do każdej przestrzeni. Jego jednoczęściowa konstrukcja nie wymaga montażu. Dla wygody użytkowania, PrimeBox może być kontrolowany za pomocą dołączonego pilota lub intuicyjnego panelu sterowania.
Produkt nie potrzebuje komina ani innych stałych połączeń. Kominek pali się bez dymu, zapachu i sadzy co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla apartamentów i przestrzeni, w których instalacja tradycyjnego kominka jest niemożliwa.

Chili Fire

Dodaj swojej kuchni nieco pikanterii

Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków. Coraz częściej staje się centrum życia każdej rodziny i miejscem spotkań. Wraz z inteligentnym kominkiem Chili Fire, Planika wkracza na zupełnie nowy rynek. Ten innowacyjny biokominek doda luksusu i wyjątkowego charakteru każdej kuchni, restauracji i jadalni.
Chili Fire może być kontrolowany za pomocą pilota, urządzeń mobilnych, panelu sterowania oraz poprzez podłączenie kominka do systemu Inteligentnego Domu. Biokominek został również wyposażony w szereg czujników i funkcję Child Lock. Kompaktowy wymiar oraz front na wysoki połysk idealnie wpasowuje się w zabudowę kuchenną, pozwalając odkryć na nowo pojęcie designu kuchni.

HotBox

Możliwość instalacji w istniejącej zabudowie

Charakteryzuje się tradycyjną formą, łącząc design i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Łatwość montażu sprawia, że jest idealnym sposobem na ożywienie zapomnianego kominka lub nadanie nowej funkcjonalności tradycyjnemu palenisku.
Zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz szereg zabezpieczeń, które posiada sprawiają, że HotBox wpisuje się zarówno w tradycyjny jak i nowoczesny design.

Kolekcja outdoor / indoor

Kominik wolnostojące na tarasy do ogrodu czy patio.

To wykończony na biały połysk biokominek dekoracyjny o cylindrycznym kształcie, zaprojektowany dla Planiki przez Serge’a Atallaha. W ten sposób powstał wyjątkowy, przenośny kominek, który wpasuje się w każdą przestrzeń. Biokominek przykuwa uwagę swoją unikatową formą, która pasuje zarówno do nowoczesnego wystroju wnętrz, jak i ożywia swą obecnością ogród czy patio.

Galio Corten - Gas Line

Kominek Corten dla przestrzeni komercyjnych i mieszkalnych.

GaLiO Corten to liniowy kominek gazowy, który umożliwia stworzenie ciepłej i wyjątkowej atmosfery poza domem. Jego stylistyka i mobilność pozwalają cieszyć się pięknem i ciepłem ognia wraz z pełnym komfortem bezmontażowej obsługi. Model GaLiO Corten wykonany jest z odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów, dzięki czemu przez cały rok wnosi niepowtarzalny styl do przestrzeni prywatnych oraz komercyjnych.

Seria Commerce

Bio kominek wolnostojący idealny dla hoteli i restauracji.

Połączenie sztuki i nowoczesnych technologii skutkuje wyjątkowymi rezultatami. Czerpiąc inspirację z prac Gustava Klimta, stworzyliśmy outdoorowy kominek Gustav Commerce – idealny dla przestrzeni komercyjnych tj. hotele, restauracje, ośrodki spa.
Technologia Commerce sprawia, że bioetanol znajdujący się w kominku nie wycieknie, nawet gdu kominek zostanie przewrócony.
a

COPYRIGHT © 2012 Bestline® Meble kuchenne. Projekt i realizacja Intersid.
Studio Kuchenne Bestline
43 – 300 Bielsko-Biała
ul.Mireckiego 17
tel. 519 307 307